DOLAR: 3.04 TL
EURO: 3.33 TL

Günlük 2014 Elbise Modelleri

2 yıl önce
123 kez görüntülendi

Günlük 2014 Elbise Modelleri

2013′ün günlük elbiselerinden sonra  2014 günlük elbise modellerini bütün moda hayranları bekliyordur. Peki 2014 günlük elbise modelleri nasıl tasarlanmış ve renkleri nelerdir bir onlara değinelim. 12 parçadan oluşan 2014 günlük elbiseler de daha çok desenli modellere yer verildiğini görmekteyiz ve kısa elbiselerin olduğunu dikkatlerden kaçmıyor. Renklerin güzelliği baharı ve yaz sezonunu bizlere hatırlatıyor. Her renk çeşitlerini günlük elbise çeşitleri üzerine kullanan tasarımcılar gerçek harika ürünler sunmaktadırlar. Bu ürünleri sadece günlük hayatta değil, o kadar şık ki iş hayatınız da ya da gece özel davetlerde de kullanabilirsiniz.

En önemli noktaya gel gelelim. Tabi ki de bu önemli nokta bu günlük 2014 elbise modellerini nasıl kombinleyeceğimiz. Sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle çantalara değineli, sade renklerden oluşan el çantası ve kol çantası modellerini tercih etmelisiniz. Ayakkabılar da bu günlük elbiselerin en çok kombinlendiği topuklu tasarımlardır. Çok abartılı topuklu tercih etmeyiniz diye de uyarmak isterim. Şimdi en önemli kısmına gelelim takı, aksesuarlar bunların doğru kombinlenmesi şıklığı en iyi göstergesidir. Bu nedenle ışıltılı ve mat bilekliler ayrıca kolyeler tercih etmelisiniz.

Kombinleme işini tamamladıktan sonra sizler için derlediğimiz 2014 elbise modellerinin ne kadar güzel ve büyüleyici tasarımlar yansıttığını sizlerin görmesini istedik. Buyurun galerimize.

Günlük Elbise 2014 Modelleri

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık